نسخه چاپي

1399/05/22 :: ١١:٤٧ 
هشدار حماس به سران صهیونیست:

هرگونه تجاوز علیه غزه ماجراجویی خطرناک با عواقبی نامعلوم است

محمود الزهار یکی از رهبران بلندپایه حماس به رژیم صهیونیستی نسبت به ماجراجویی جدید علیه غزه هشدار داد و تأکید کرد که نتایج آن برای صهیونیست‌ها غیرقابل پیش‌بینی است.

هرگونه تجاوز علیه غزه ماجراجویی خطرناک با عواقبی نامعلوم است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی «محمود الزهار» عضو دفتر سیاسی جنبش حماس به «بنیامین نتانیاهو» نخست وزیر و «بنی گانتس» وزیر جنگ رژیم صهیونیستی و«آویو کوخاوی» رئیس ستاد ارتش این رژیم درباره ادامه تجاوزات علیه غزه هشدار داد و افزود: هرگونه تجاوز رژیم صهیونیستی به غزه یک ماجراجویی خطرناک خواهد بود و نتایج آن برای صهیونیست‌ها غیرقابل پیش‌بینی است.

الزهار ابراز کرد: ارتش رژیم صهیونیستی در تلاش برای تحمیل اهداف خود بدون هیچ هزینه‌ای است و آنها به‌دنبال ادامه محاصره و در تنگنا قرار دادن شرایط زندگی فلسطینیان در غزه هستند.

وی با اشاره به سخنان بنی گانتس درباره حمله به غزه تأکید کرد: این سخنان بنی گانتس در چارچوب مزایده و درگیری‌های سیاسی رژیم صهیونیستی صورت می‌گیرد.

محمود الزهار تصریح کرد: گانتس و نتانیاهو اگر بخواهند با نوار غزه مقابله کنند، این جنگ برای آن‌ها به‌ویژه در سایه پیامدهای شیوع اپیدمی ویروس کرونا میان نظامیان صهیونیست، ماجراجویی خطرناکی خواهد بود و نتایج آن غیر قابل پیش‌بینی است.

عضو دفتر سیاسی جنبش حماس خاطرنشان کرد: رژیم صهیونیستی به‌روشی که گانتس مطرح کرد، نمی‌تواند با غزه مقابله کند. آنها به‌جای طرح تهدیداتی که هرگز غزه را نمی‌ترساند باید در راستای رفع محاصره عمل کنند.

وی با بیان اینکه هر عملی واکنش متقابل دارد اظهار داشت: زمانی که اهالی غزه ضرورت‌های زندگی خود را در معرض خطر می‌بینند به‌طریقه‌ای که مناسب می‌دانند اقدام به پاسخگویی می‌کنند.

الزهار با اشاره به ادامه تجاوزات صهیونیستی به غزه در واکنش به پرتاب بالن‌های آتش‌زای حماس تصریح کرد: هرگونه اقدام رژیم صهیونیستی واکنش مقاومت را به‌دنبال دارد.

بنی گانتس و آویو کوخاوی روز گذشته درباره پیامدهای ادامه پرتاب بالن‌های آتش‌زا به‌سوی شهر‌ک‌های صهیونیست‌نشین هشدار داده و غزه را تهدید به جنگ کرده بودند.

بنی گانتس و آویو کوخاوی با توجه به اتفاقات اخیر در نوار غزه یک جلسه ارزیابی وضعیت برگزار کردند. سخنگوی ارتش رژیم صهیونیستی در بیانیه‌ای مدعی شد: حمله هوایی در پاسخ به پرتاب بالن‌های آتش‌زا از غزه به‌سوی شهرک‌های اطراف انجام شده است.

گانتس و کوخاوی شب گذشته در اظهاراتی مدعی شده بودند، در صورت ادامه ارسال بالن‌های آتش‌زا پاسخ محکمی خواهند داد.


خروج
درباره شورا

پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در 22 بهمن 1357 و استقرار جمهوری اسلامی ایران، موضوع مشارکت مردم در عرصه‌های مختلف به عنوان نماد و تبلور عینی جمهوریت مورد توجه ویژه حضرت امام خمینی(ره) و سایر مسئولان کشور قرار گرفت.   ادامه...

 

سروش ايتا اينستاگرام آپارات ايميل

آمار بازدید

  • بازديدکنندگان آنلاين : 3

  • بازديد کنندگان اين صفحه : 797415

  • بازديدکنندگان امروز : 4719

  • کل بازديدکنندگان : 2187502

پیوندها