نسخه چاپي

1399/05/15 :: ١٦:٠٠ 
بیانیه شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در پی انفجار بیروت:

ابراز وحدت و همدلی ملت ایران با ملت و دولت دوست و برادر لبنان

در پی انفجار بیروت شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی با صدور بیانیه ای این حادثه دردناک را به ملت و دولت مقاوم، دوست و برادر لبنان تسلیت گفت.

ابراز وحدت و همدلی ملت ایران با ملت و دولت دوست و برادر لبنان

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی، متن بیانیه به شرح زیر است:

انفجار در بندر بیروت هرچه بود، حادثه ای تلخ است که روز گذشته موجب جان باختن و مجروح شدن جمع زیادی از مردم مقاوم لبنان شد.  حادثه ای که در شرایط کنونی؛ فاجعه ای غمبار برای دولت و ملت لبنان محسوب می شود.

چیزی که در این حادثه تلخ بیشتر جلب توجه می نمایاند این نکته است که برخی از دولت های متخاصم در این میان به دنبال امیال پلید و اهداف شوم و تفرقه افکنانه خود و ایجاد اختلاف و شکاف در بین مردم، دولت و گروه های مقاومت اسلامی هستند، اما شکی نیست که نتایج این حادثه هرچه هست با تمام ابعاد و زوایای پیدا و پنهان آن،  به یقین موجب افزایش وحدت و انسجام بین گروه های جبهه مقاومت اسلامی در لبنان و در سطح منطقه به ویژه بین ملت و دولت و حزب الله لبنان خواهد شد.

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی با درک شرایط موجود، این حادثه دردناک را به ملت و دولت مقاوم، دوست و برادر لبنان، تسلیت عرض نموده و از دولت و ملت ایران و تمامی نهادهای بین المللی تقاضا دارد تا با ارسال کمک های بشر دوستانه خویش حداقل بخشی از آلام مردم حادثه دیده را کاهش دهند.

شــورای همـاهنـگی تبـلـیـغات اسـلامی کشـور


خروج
درباره شورا

پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در 22 بهمن 1357 و استقرار جمهوری اسلامی ایران، موضوع مشارکت مردم در عرصه‌های مختلف به عنوان نماد و تبلور عینی جمهوریت مورد توجه ویژه حضرت امام خمینی(ره) و سایر مسئولان کشور قرار گرفت.   ادامه...

 

سروش ايتا اينستاگرام آپارات ايميل

آمار بازدید

  • بازديدکنندگان آنلاين : 3

  • بازديد کنندگان اين صفحه : 783517

  • بازديدکنندگان امروز : 1436

  • کل بازديدکنندگان : 2138334

پیوندها