نسخه چاپي

1399/03/24 :: ٠٨:٥٣ 
مسوول کنگره ملی شهدای گمنام و جاویدالاثر کشور:

دنیا دیگر جای امنی برای نظام استکبار نیست

سرگرد پاسدار محمد دانش‌فر گفت: امروز شاهد هستیم که چگونه استکبار جهانی و قدرت پوشالی‌اش در منطقه دست و پا می‌زند تا هرچه زودتر به نقطه امنی پناه ببرد، اما باید بداند در هیچ کجای دنیا دیگر جای امنی نخواهند داشت و بزودی شاهد نابودی کامل آنان خواهیم بود.

دنیا دیگر جای امنی برای نظام استکبار نیست

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی به نقل از دفاع پرس ، سرگرد پاسدار محمد دانش‌فر مشاور فرماندهی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و مسوول کنگره ملی شهدای گمنام و جاویدالاثر کشور در بازدید از قرارگاه شهید سید مجتبی هاشمی ضمن اشاره به بیانیه گام دوم انقلاب از سوی مقام معظم رهبری اظهار داشت: جوانان مومن انقلابی در پیچ تاریخی قرار دارند که همانند سال‌های دفاع مقدس دارای اهمیت است و باید در این مسیر تلاش و استقامت فراوانی داشت تا به فضل الهی موفقیت‌های لازم را بدست آورد.

دانش‌فر در ادامه افزود: یکی از مهمترین نکاتی که در شرایط کنونی منطقه می‌توان به آن اشاره کرد مسله عزت و سربلندی جمهوری اسلامی است که همه جهان به این امر اذعان داشته و این مُیسر نشد مگر با فداکاری‌های سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی و همرزمان شهیدش.

وی تصریح کرد: امروز شاهد هستیم که چگونه استکبار جهانی و قدرت پوشالی‌اش در منطقه دست و پا می‌زند تا هرچه زودتر به نقطه امنی پناه ببرد، اما باید بداند در هیچ کجای دنیا دیگر جای امنی نخواهند داشت و بزودی شاهد نابودی کامل آنان خواهیم بود.

دانش‌فر در پایان این بازدید از تعدادی از کارکنان قرارگاه شهید هاشمی تجلیل و تقدیر کرد.


خروج
درباره شورا

پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در 22 بهمن 1357 و استقرار جمهوری اسلامی ایران، موضوع مشارکت مردم در عرصه‌های مختلف به عنوان نماد و تبلور عینی جمهوریت مورد توجه ویژه حضرت امام خمینی(ره) و سایر مسئولان کشور قرار گرفت.   ادامه...

 

سروش ايتا اينستاگرام آپارات ايميل

آمار بازدید

  • بازديدکنندگان آنلاين : 2

  • بازديد کنندگان اين صفحه : 94493

  • بازديدکنندگان امروز : 1309

  • کل بازديدکنندگان : 2191504

پیوندها