نسخه چاپي

1399/03/19 :: ٠٨:٤٩ 
سردار سنایی‌راد:

دموکرات‌ها هم به برجام برنمی‌گردند/نباید به پیام ترامپ توجه کرد

معاون سیاسی دفتر عقیدتی سیاسی فرماندهی معظم کل قوا گفت: امروز از زبان دموکرات‌ها هم می‌شنویم برگشتی به برجام نخواهند داشت و با شرایط جدید با ایران مذاکره خواهند کرد.

دموکرات‌ها هم به برجام برنمی‌گردند/نباید به پیام ترامپ توجه کرد

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی به نقل از مهر ، سردار رسول سنایی‌راد معاون سیاسی دفتر عقیدتی سیاسی فرماندهی معظم کل قوا در مورد رویکرد دولت برای مواجهه با اظهارات مقامات امریکایی گفت: مشکل ما با سران آمریکا رفتار آنهاست که همواره مغایر با هرگونه اعتماد است، ترامپ نیز با خروج از برجام به تشدید این شکاف و افزایش ارتفاع دیوار بی اعتمادی ملت ایران به دولتمردان آمریکا افزود.

وی با اشاره به عهدشکنی‌های رئیس جمهور آمریکا و خروج از توافقات و عهد نامه‌های متعدد بین‌المللی تاکید کرد: کسی که چنین سابقه‌ای از خود برجا گذاشته آن هم در شرایطی که نوع مدیریتش در مقابله با ویروس کرونا و همچنین تبعیض نژادی که خود او مروج روحیه تبعیض نژادی در آمریکاست به شدت زیر سوال رفته است و با توجه به اینکه دروان ریاست جمهوری او رو به پایان است و آینده نامعلوم دارد، این موضوع را مطرح می‌کند که خود تأمل جدی دارد.

معاون سیاسی دفتر عقیدتی سیاسی فرماندهی معظم کل قوا با بیان اینکه رئیس جمهور آمریکا به دنبال بهره‌برداری ابزاری از موضوع گفتگو و مذاکره است، گفت: ترامپ برای کمک به انتخاب مجدد در انتخابات ریاست جمهوری پیش رو این گونه مسائل را مطرح می‌کند در حالی که پیام بی صداقتی در مطالب مطرح شده از سوی او موج می‌زند به همین دلیل به نظر می‌رسد با توجه به این سابقه و روحیات ترامپ، پیام او ارزش شنیدن ندارد و نباید به آن توجه کرد.

سردار سنایی‌راد ادامه داد: حضرت امام (ره) نیز فرموده بودند که ما با آمریکایی‌ها اگر آدم شوند هیچ مشکلی نداریم منتها آنها تا امروز نشان داده‌اند که همواره دنبال سوءاستفاده از وضعیت و شرایط به نفع اهداف مدنظر خودشان هستند و حاضر نیستند در تعامل با دیگران صداقتی داشته باشند، کما اینکه همین امروز نیز از زبان دموکرات‌ها می‌شنویم برگشتی به برجام قبلی نخواهند داشت و با شرایط جدید با ایران مذاکره خواهند کرد، در صورتی که امضای رئیس‌جمهور دموکرات پایه توافق نامه هسته‌ای است.

وی افزود: ترامپ از مخالفان اصلی برجام است و علاوه بر نقض برجام اقدام تروریستی به دستور او علیه قهرمان جهانی مقابله با تروریسم صورت گرفت، مجموعه اینها نشان می‌دهد که آقای ترامپ هیچ صلاحیتی برای دادن و دریافت پیام ندارد.


خروج
درباره شورا

پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در 22 بهمن 1357 و استقرار جمهوری اسلامی ایران، موضوع مشارکت مردم در عرصه‌های مختلف به عنوان نماد و تبلور عینی جمهوریت مورد توجه ویژه حضرت امام خمینی(ره) و سایر مسئولان کشور قرار گرفت.   ادامه...

 

سروش ايتا اينستاگرام آپارات ايميل

آمار بازدید

  • بازديدکنندگان آنلاين : 2

  • بازديد کنندگان اين صفحه : 93974

  • بازديدکنندگان امروز : 4902

  • کل بازديدکنندگان : 2187685

پیوندها