نسخه چاپي
1398/10/11 :: ١١:٤٧ 

مجموعه بیانات رهبری در حوزه جهاد و شهادت رونمایی می‌شود

مجموعه بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی در حوزه فرهنگ جهاد و شهادت در پنجمین اجلاس سراسری فعالان مردمی جهاد و شهادت رونمایی می‌شود.

مجموعه بیانات رهبری در حوزه جهاد و شهادت رونمایی می‌شود

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی به نقل از دفاع پرس ، «بهمن کهن» جانشین دبیر «شبکه ملی وارثون»، از رونمایی مجموعه بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی در حوزه فرهنگ جهاد و شهادت در پنجمین اجلاس سراسری فعالان مردمی جهاد و شهادت خبر داد.

وی با اشاره به برگزاری پنجمین اجلاس سراسری فعالان مردمی جهاد و شهادت با حضور 350 مجموعه مردمی در باغ موزه دفاع مقدس تهران گفت: یکی از محصولاتی که طی این اجلاس رونمایی می‌شود مجموعه بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی در حوزه فرهنگ جهاد و شهادت است. این کتاب شامل دو هزار فراز از بیانات رهبری است که از سال 1368 تا 1393 جمع‌آوری و گردآوری شده است.

جانشین دبیر شبکه ملی وارثون افزود: افراد مختلفی از جمله دبیران یادواره‌های شهدا، ناشران و راویان حوزه جهاد و شهادت، فعالان راهیان نور، فعالان حوزه ثبت اسناد معنوی و فعالان حوزه هنر و رسانه برای شرکت در این اجلاس دعوت شده‌اند.


خروج
درباره شورا

پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در 22 بهمن 1357 و استقرار جمهوری اسلامی ایران، موضوع مشارکت مردم در عرصه‌های مختلف به عنوان نماد و تبلور عینی جمهوریت مورد توجه ویژه حضرت امام خمینی(ره) و سایر مسئولان کشور قرار گرفت.   ادامه...

 

سروش ايتا اينستاگرام آپارات ايميل

آمار بازدید

  • بازديدکنندگان آنلاين : 1

  • بازديد کنندگان اين صفحه : 64522

  • بازديدکنندگان امروز : 488

  • کل بازديدکنندگان : 1423377

پیوندها