نسخه چاپي
1398/09/19 :: ١٠:٢١ 
سرلشکر جعفری در برنامه جهان‌آرا:

ماهیت تهدیدات دشمنان از دهه دوم انقلاب اسلامی تغییر کرد

فرمانده قرارگاه فرهنگی اجتماعی بقیه‌الله گفت: وقایع سال ۸۸ نشان دادند ماهیت تهیدات دشمنان به خصوص آمریکا تغییر کرده است و آن‌ها با جنگ نرم و ناتو فرهنکی به دنبال سست کردن باور‌های مردم و تردد در باور مردم است.

 ماهیت تهدیدات دشمنان از دهه دوم انقلاب اسلامی تغییر کرد

 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی، سردار سرلشکر پاسدار «محمدعلی جعفری» فرمانده قرارگاه فرهنگی اجتماعی بقیه‌الله شامگاه دوشنبه در برنامه جهان‌آرا اظهار داشت: بعد از جنگ و در دهه دوم انقلاب اسلامی ماهیت تهدیدات تغییر کرد.

وی افزود: از دهه دوم انقلاب اسلامی و با توجه به حماسه‌ای که در جنگ رخ داد، جوانان درس بزرگی به دشمنان دادند.

فرمانده قرارگاه فرهنگی اجتماعی بقیه‌الله ادامه داد: جوانان با از خودگذشتگی درس بزرگی به همه ابرقدرت‌ها دادند و نتیجه جنگ این شد که مرز‌های کشور در برابر تجاوز بیگانگان، امن باشد.

سرلشکر جعفری با بیان اینکه پس از جنگ با حضور آمریکا در منطقه، این احساس امنیت در کشور کمتر بود، گفت: پیشرفت‌ها در حوزه دفاعی و ساخت موشک و پهپاد و حضور مردم در کنار نیروهای مسلح یک بازدارندگی ایجاد کرد.

وی در ادامه به جنگ نرم دشمن اشاره و خاطرنشان کرد: وقایع سال ۸۸ نشان داد که ماهیت تهدیدات دشمنان به خصوص آمریکا تغییر کرده است و آن‌ها با جنگ نرم و ناتوی فرهنگی به دنبال سست کردن باور‌های مردم و ایجاد تردید در باورهای مردم هستند.

 

 

 


خروج
درباره شورا

پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در 22 بهمن 1357 و استقرار جمهوری اسلامی ایران، موضوع مشارکت مردم در عرصه‌های مختلف به عنوان نماد و تبلور عینی جمهوریت مورد توجه ویژه حضرت امام خمینی(ره) و سایر مسئولان کشور قرار گرفت.   ادامه...

 

سروش ايتا اينستاگرام آپارات ايميل

آمار بازدید

  • بازديدکنندگان آنلاين : 2

  • بازديد کنندگان اين صفحه : 64055

  • بازديدکنندگان امروز : 704

  • کل بازديدکنندگان : 1412642

پیوندها