نسخه چاپي
1398/09/16 :: ١٣:٣٠ 
سرلشکر سلامی :

توصیه‌های امام خامنه‌ای به بسیجیان در دستور کار سپاه قرار گرفته است

فرمانده کل سپاه گفت: توصیه‌های رهبر معظم انقلاب اسلامی به بسیجیان افق‌های جدیدی بود که به روی بسیج گشوده شد و به همین جهت در دستور کار سپاه قرار گرفته است.

 توصیه‌های امام خامنه‌ای به بسیجیان در دستور کار سپاه قرار گرفته است

 
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی به نقل از دفاع پرس، سردار سرلشکر پاسدار «حسین سلامی» فرمانده کل سپاه ، درباره شش توصیه اخیر فرمانده معظم کل قوا به بسیجیان، اظهار داشت: رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار اخیر خود با بسیجیان شش توصیه حضور در همه محله‌ها، آماده به کار بودن در میادین دفاع سخت، نیمه‌سخت و نرم، جلوتر بودن از دشمن در جنگ نرم، تقویت ارتباط با مساجد، هم‌افزایی و همکاری با مجموعه‌های همسو با بسیج و چابک بودن را به بسیجیان داشتند؛ به همین علت باید این شش توصیه رهبری به بسیج را به طرح‌های اجرایی تبدیل و پیاده‌سازی کنیم.

سرلشکر سلامی افزود: البته این مسیر را شروع کرده‌ایم، چون معتقدیم این توصیه‌ها افق‌های جدیدی بود که در امتداد حرکات گذشته به روی بسیج گشوده شد؛ لذا همه آن‌ها را در دستور کار سپاه و بسیج قرار دادیم و امیدواریم بتوانیم همه این توصیه‌ها را عملیاتی کنیم.


خروج
درباره شورا

پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در 22 بهمن 1357 و استقرار جمهوری اسلامی ایران، موضوع مشارکت مردم در عرصه‌های مختلف به عنوان نماد و تبلور عینی جمهوریت مورد توجه ویژه حضرت امام خمینی(ره) و سایر مسئولان کشور قرار گرفت.   ادامه...

 

سروش ايتا اينستاگرام آپارات ايميل

آمار بازدید

  • بازديدکنندگان آنلاين : 1

  • بازديد کنندگان اين صفحه : 64523

  • بازديدکنندگان امروز : 490

  • کل بازديدکنندگان : 1423379

پیوندها