نسخه چاپي
1398/05/13 :: ١٥:٠٧ 
آیت‌الله محمدعلی موحدی کرمانی

پاسداشت مناسبت های انقلاب اسلامی موجب هدایت و روشنگری مردم می شود

مناسبت‌های بسیاری در طول سال‌های انقلاب اسلامی رخ داده که می‌تواند در جهت هدایت و روشنگری مردم نقش مؤثری داشته باشد و این مناسبت‌ها باید زنده شوند، این وظیفه شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی است.

پاسداشت مناسبت های انقلاب اسلامی موجب هدایت و روشنگری مردم می شود

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی،آیت الله موحدی کرمانی به مناسبت سالگرد تاسیس نهاد شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در خصوص نقش و جایگاه این نهاد اظهار داشت:بایستی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی علاوه بر مناسبت‌هایی که گرامی داشته و با برگزاری مراسم، آن‌ها را زنده نگاه می‌دارد، بررسی کند و ببیند، چه مناسبت‌های دیگری وجود دارد که می‌توان آن‌ها را زنده کرد. مناسبت‌های بسیاری در طول سال‌های انقلاب اسلامی رخ داده که می‌تواند در جهت هدایت و روشنگری مردم نقش مؤثری داشته باشد و این مناسبت‌ها باید زنده شوند، این وظیفه شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی است.

این شورا وظیفه مهمی بر عهده دارد و اقدامات آن برای پویایی و صلابت اسلام و انقلاب بسیار پراهمیت است، امروز تبلیغ و اهمیت آن بر کسی پوشیده نیست، اگر نتوانیم به خوبی تبلیغ کنیم و مناسبت‌های ماندگار و پندآموز انقلاب اسلامی را گرامی داریم، قطعاً با مشکلاتی مواجه خواهیم شد.

باید ستادهای برگزاری مراسم و راهپیمایی‌ها مراقب باشند و به خوبی بدانند که در مراسم‌هایی که برگزار می‌شود، در قالب قطعنامه‌ها و بیانیه‌ها، مطالبات مردمی را مطرح کنند و در واقع مردم مطالبات خود را از تریبون مراسم انقلاب اسلامی بشنوند، این بسیار مهم است که مردم بدانند انقلاب اسلامی و تریبون‌های آن، دغدغه مطالبات مردمی را دارند.


خروج
درباره شورا

پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در 22 بهمن 1357 و استقرار جمهوری اسلامی ایران، موضوع مشارکت مردم در عرصه‌های مختلف به عنوان نماد و تبلور عینی جمهوریت مورد توجه ویژه حضرت امام خمینی(ره) و سایر مسئولان کشور قرار گرفت.   ادامه...

 

سروش ايتا اينستاگرام آپارات ايميل

آمار بازدید

  • بازديدکنندگان آنلاين : 2

  • بازديد کنندگان اين صفحه : 28987

  • بازديدکنندگان امروز : 1000

  • کل بازديدکنندگان : 1855679

پیوندها