نسخه چاپي

1399/05/04 :: ٠٨:٢١ 

شهداي هسته اي سند مظلوميت ايران اسلامي هستند

به مناسبت ترور شهيد داريوش رضايي نژاد، «اسدالله توليده» مديركل بنياد شهيد و امور ايثارگران ايلام، حجت الاسلام« علي چراغي پور» رئيس شوراي هماهنگي تبليغات اسلامي استان ایلام ، فرمانده سپاه آبدانان و جمعي از مسولان با خانواده شهيد « داريوش رضايي نژاد» ديدار كردند.

شهداي هسته اي سند مظلوميت ايران اسلامي هستند

به گزارش شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان ایلام  يكم مرداد ماه، مصادف با شهادت شهيد هسته اي كشور داريوش رضايي نژاد است، داريوش رضايي نژاد (متولد 1356 در آبدانان) دانشجوي دكتراي مهندسي برق دانشگاه صنعتي خواجه نصيرالدين طوسي بود كه در 1 مرداد 1390 و در سن 35 سالگي به ضرب گلوله در مقابل منزلش و در برابر چشمان همسر و دختر خردسالش مورد سوءقصد 2 موتورسوار قرار گفت و به شهادت رسيد.

به همين مناسبت در راستاي گراميداشت ياد و خاطره شهيد هسته اي كشور، شهيد داريوش رضايي نژاد، «اسدالله توليده» مديركل بنياد شهيد و امور ايثارگران ايلام، حجت الاسلام« علي چراغي پور» رئيس شوراي هماهنگي تبليغات اسلامي استان ایلام ، فرمانده سپاه آبدانان و جمعي از مسولان امشب با خانواده شهيد « داريوش رضايي نژاد» ديدار كردند.

مديركل بنياد شهيد و امور ايثارگران استان ايلام با گراميداشت ياد و خاطره شهيدان به خصوص شهداي هسته اي كشور، اظهار كرد: حادثه تروريستي اول مرداد ماه سال 90 سند ديگري از قرباني بودن ايران اسلامي در برابر خشونت و ترور است.

« اسدالله توليده» تصريح كرد: در اين جنايت منافقين كوردل و ايادي استكبار يكي ديگر از انديشمندان بزرگ اين انقلاب را به شهادت رساندند غافل از اينكه شهادت اين دانشمند هسته اي انقلاب تدوام بخش مسيري شد كه به وسيله آنان آغاز شده بود.

وي در ادامه با اشاره به اينكه شهداي هسته اي ايران، سند مظلوميت ايران اسلامي هستند، افزود: انرژي هسته اي تنها بخشي از راهي بود كه اين شهدا در راه اعتلا و پيشرفت آن در كشور حركت مي كردند و مهم ترين هدف اين شهدا مبارزه با استعمار علمي استكبار جهاني بوده است كه همين امر باعث ترور اين بزرگان از سوي دشمنان كشور شد.

توليده با اشاره به رشادت هاي فراوان پدر شهيد رضايي نژاد در ايام جنگ هشت ساله تحميلي به عنوان نيروي بسيج مردمي و رزمنده دفاع مقدس، گفت: خانواده شهيد رضايي نژاد مظهر ايثار و فداكاري هستند و به طور قطع در كشوري كه فرهنگ ايثار و شهادت طلبي وجود داشته باشد به طور قطع هيچ دشمني نمي تواند در آن نفوذ كند.

در ادامه اين ديدار، پدر شهيد رضايي نژاد با قدرداني از توجه مسئولان استان به خانواده هاي معظم شهدا، اظهار كرد: بنده به صورت داوطلبانه به جبهه اعزام شدم و آن زمان حفاظت از نظام و دفاع از انقلاب را وظيفه خود ميدانستم و در اين راه هيچ چشم داشتي نداشتم و آن را يك تكليف مي دانم.
وي خاطرنشان كرد: بعد از پيروزي انقلاب اسلامي هم منتي بر انقلاب نداريم و در صورت نياز خود و خانواده ام ياري گر انقلاب خواهيم بود.

شهيد داريوش رضايي نژاد 29 بهمن سال 1356 در شهرستان آبدانان در استان ايلام به دنيا آمد و اول مرداد 1390 توسط سرويس جاسوسي رژيم صهيونيستي (موساد) به فيض شهادت نائل آمد.


خروج
درباره شورا

پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در 22 بهمن 1357 و استقرار جمهوری اسلامی ایران، موضوع مشارکت مردم در عرصه‌های مختلف به عنوان نماد و تبلور عینی جمهوریت مورد توجه ویژه حضرت امام خمینی(ره) و سایر مسئولان کشور قرار گرفت.   ادامه...

 

سروش ايتا اينستاگرام آپارات ايميل

آمار بازدید

  • بازديدکنندگان آنلاين : 1

  • بازديد کنندگان اين صفحه : 24599

  • بازديدکنندگان امروز : 1465

  • کل بازديدکنندگان : 2138363

پیوندها