نسخه چاپي
1398/11/19 :: ١١:٤٩ 
عناوین ایام الله دهه فجر انقلاب اسلامی/ روز هشتم

امنیت پایدار، بازدارندگی و پاسداری از انقلاب اسلامی در بیانیه گام دوم انقلاب

روز 19 بهمن ماه 1398، همزمان با هشتمین روز از ایام الله دهه فجر انقلاب اسلامی و روز نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی تحت عنوان'امنیت پایدار، بازدارندگی و پاسداری از انقلاب اسلامی' نامگذاری شده است.

امنیت پایدار، بازدارندگی و پاسداری از انقلاب اسلامی در بیانیه گام دوم انقلاب

 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی، در فرایند انتخاب شعار محوری و نامگذاری ایام دهه فجر انقلاب اسلامی، همه ساله تلاش می ­شود با محور قرار دادن مفاهیم برگرفته از اندیشه ­های حضرت امام خمینی(رحمت الله علیه) و حضرت آیت­ الله خامنه ­ای (مدظله العالی) و علی الخصوص گفتمان انقلاب اسلامی مضامینی استخراج و بکار گرفته شود که حاوی بیشترین بار معنایی و ظرفیت گفتمان­ سازی باشد و از سویی از نگاه عامه مردم و افکار عمومی نیز قابل فهم و درک باشد.

اسامی ایام الله دهه فجر انقلاب اسلامی امسال نیز با الهام از بیانیه گام دوم انقلاب که از سوی مقام معظم رهبری(مدظله العالی) صادر و منشر شد، نامگذاری شده است.

در ادامه فرازهایی از بیانیه گام دوم انقلاب پیرامون امنیت پایدار و پاسداری از انقلاب اسلامی تقدیم مخاطبان می شود.

 

  1. امنیت پایدار
  • از برکات بزرگ انقلاب اسلامی «ثبات و امنیّت کشور و تمامیّت ارضی و حفاظت از مرزها را که آماج تهدید جدّی دشمنان قرار گرفته بود ضمانت کرد و معجزه‌ی پیروزی در جنگ هشت‌ساله و شکست رژیم بعثی و پشتیبانان آمریکایی و اروپایی و شرقی‌اش را پدید ‌آورد.»
  1. پاسداری از انقلاب اسلامی
  • در تمام این چهل سال، تسلیم‌ناپذیری و صیانت و پاسداری از انقلاب و عظمت و هیبت الهی آن و گردن برافراشته‌ی آن در مقابل دولت های متکبّر و مستکبر، خصوصیّت شناخته‌شده‌ی ایران و ایرانی بویژه جوانان این مرز و بوم به‌شمار میرفته است.

 


خروج
درباره شورا

پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در 22 بهمن 1357 و استقرار جمهوری اسلامی ایران، موضوع مشارکت مردم در عرصه‌های مختلف به عنوان نماد و تبلور عینی جمهوریت مورد توجه ویژه حضرت امام خمینی(ره) و سایر مسئولان کشور قرار گرفت.   ادامه...

 

سروش ايتا اينستاگرام آپارات ايميل

آمار بازدید

  • بازديدکنندگان آنلاين : 2

  • بازديد کنندگان اين صفحه : 5948

  • بازديدکنندگان امروز : 578

  • کل بازديدکنندگان : 1423467

پیوندها