نسخه چاپي
1398/11/30 :: ١٠:٠٢ 

حضور حداكثري مردم در انتخابات كارآمدي نظام سياسي را بهبود مي بخشد

حجت الاسلام دانشي گفت: حضور حداكثري مردم در انتخابات كارآمدي نظام سياسي را بهبود مي بخشد.

حضور حداكثري مردم در انتخابات كارآمدي نظام سياسي را بهبود مي بخشد

حجت الاسلام«عباس دانشي» در خصوص برگزاري انتخابات و حضور حداكثري مردم پاي صندوق هاي اخذ راي گفت: در هيچ جاي جهان نظير انقلاب اسلامي وجود ندارد كه توانسته است با برگزاري انتخابات ماهيت وجودي خود را با مشاركت مردم تثبيت كرده و ساختار حكومتي خود را با حضور مردم قدرتمند كند.

مدير كل فرهنگ و ارشاد اسلامي استان مركزي افزود: در فضاي كنوني كشور كه مردم با مشكلات متعددي به ويژه در حوزه معيشتي و اقتصادي مواجه هستند دشمنان نظام اسلامي به دنبال جبران شكست هايي است كه در 40 سال گذشته به آنها وارد شده است و براي عملي شدن اين توطئه تمام توان خود را براي كاهش حضور سياسي مردم در صحنه بكار گرفته اند.

وي با بيان اينكه بصيرت و آگاهي ملت ايران در تمامي صحنه هاي سياسي دشمن را ناكام گذاشته است، اظهار كرد: انتخابات ساز و كاري است كه از طريق آن مردم مي توانند در فرآيندهاي سياسي مشاركت داشته و درحكمراني محلي و ملي تاثيرگذار باشند؛ حضور حداكثري مردم در انتخابات كارآمدي نظام سياسي را بهبود مي بخشد.

مشاركت مردم در انتخابات سبب كاهش فساد مي شود

سرپرست شوراي هماهنگي تبليغات اسلامي استان مركزي تصريح كرد: مشاركت مردم در انتخابات تاثير بسزايي در امنيت كشور دارد و حضور گسترده مردم در صحنه سبب كاهش فساد و رونق توليد و اقتصاد مقاومتي مي شود.

اين مقام مسئول ادامه داد: افرادي كه به عنوان نماينده مردم به مجلس شوراي اسلامي راه پيدا مي كنند بدانند مسئوليت دشواري را بر عهده گرفته اند و بايد به درستي از حقوق مردم دفاع كنند ضمن آنكه پست ها و مسئوليت ها از امانت هاي الهي محسوب مي شوند.

حجت الاسلام دانشي افزود: افزايش مشاركت در انتخابات نشان مي دهد كه آگاهي و توجه مردم بر احترام به خودشان افزايش يافته و در سرنوشت كشورشريك خواهند بود.


خروج
درباره شورا

پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در 22 بهمن 1357 و استقرار جمهوری اسلامی ایران، موضوع مشارکت مردم در عرصه‌های مختلف به عنوان نماد و تبلور عینی جمهوریت مورد توجه ویژه حضرت امام خمینی(ره) و سایر مسئولان کشور قرار گرفت.   ادامه...

 

سروش ايتا اينستاگرام آپارات ايميل

آمار بازدید

  • بازديدکنندگان آنلاين : 3

  • بازديد کنندگان اين صفحه : 34498

  • بازديدکنندگان امروز : 514

  • کل بازديدکنندگان : 1423403

پیوندها